DLA CIEBIE BUDUJEMY NOWE MIASTO SŁUPSK
BUDYNEK A2

WIZUALIZACJE BUDYNKU

WYBIERZ KONDYGNACJE

PARTER

PIĘTRO 1

PIĘTRO 2

PIĘTRO 3

PIĘTRO 4

PIĘTRO 5

BIURO SPRZEDAŻY
Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (piętro I)

Marcin Piętka
.mobile 731 696 321
.email marcin@adresujemy.pl

Agnieszka Borkowska
.mobile 600 942 249
.email agnieszkab@adresujemy.pl

Paulina Białobłocka
.mobile 600 253 149
.email paulina@adresujemy.pl

Aleksandra Czerwiakowska

.mobile 784 587 418
.email aleksandra@adresujemy.pl 

Piotr  Sazon

.mobile 518 072 721
.email piotr@adresujemy.pl 

Justyna Jelonek

.mobile 796 220 031
.email justyna@adresujemy.pl 

MATBET Sp. z o.o. - budujemy Słupsk, Koszalin, Szczecinek

MATBET Sp. z o. o. to uznana na rynku firma, od 30 lat zajmująca się projektowaniem, budową i sprzedażą mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Jesteśmy realizatorem budownictwa mieszkaniowego w województwie pomorskim i zachodniopomorskim. Oddaliśmy do użytku kilkaset budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 250 tys. m².

FacebookInstagramLinkedInLink