DLA CIEBIE BUDUJEMY NOWE MIASTO SŁUPSK
BUDYNEK A2

WIZUALIZACJE BUDYNKU

WYBIERZ KONDYGNACJE

PARTER

PIĘTRO 1

PIĘTRO 2

PIĘTRO 3

PIĘTRO 4

PIĘTRO 5

BIURO SPRZEDAŻY
Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 (piętro I)


ZADZWOŃ:   600 942 249

KREDYT HIPOTECZNY

Oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup planowanej nieruchomości. Współpracujemy z wiodącymi bankami, aby zapewnić naszym klientom najkorzystniejsze warunki finansowania. Nasz zespół specjalistów pomoże w doborze odpowiedniej oferty kredytowej oraz przeprowadzi przez cały proces aplikacyjny, gwarantując profesjonalne wsparcie na każdym etapie. 

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

RABATY NA START

Rezerwując mieszkanie w adresujemy nieruchomości, otrzymujesz atrakcyjne pakiety rabatowe. Nasi klienci mogą liczyć na zniżki na usługi wykończeniowe, zakupy materiałów budowlanych oraz korzystne warunki współpracy z renomowanymi firmami meblarskimi i dekoratorskimi. Chcemy, aby Twoje nowe mieszkanie było nie tylko miejscem do życia, ale także przestrzenią, która odzwierciedla Twój styl i potrzeby, dlatego oferujemy dodatkowe korzyści, które pomogą Ci w aranżacji idealnego wnętrza.

Zarezerwuj mieszkanie już dziś i skorzystaj z wyjątkowych pakietów rabatowych!


MATBET Sp. z o.o. - budujemy Słupsk, Koszalin, Szczecinek

MATBET Sp. z o. o. to uznana na rynku firma, od 30 lat zajmująca się projektowaniem, budową i sprzedażą mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Jesteśmy realizatorem budownictwa mieszkaniowego w województwie pomorskim i zachodniopomorskim. Oddaliśmy do użytku kilkaset budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 250 tys. m².

FacebookInstagramLinkedInLink